Vertimas raštu

free photo_nespalvotaNaujos vertimo technologijos užtikrina verčiamų tekstų kokybę: kaupiama informacija apie vartojamus terminus, tikrinamas teksto vientisumas, taisomos gramatikos ir kitokios klaidos. Tai leidžia žymiai pagreitinti vertėjo darbą. Tačiau vertėjo kompetencijos ir naujausių technologijų nepakanka, kad išverstas tekstas patenkintų reikliausio kliento lūkesčius.

Vertimų kokybei yra būtinas vertėjo ir kliento bendradarbiavimas. Kad jis vyktų sklandžiai ir būtų atsižvelgta į visus Jūsų pageidavimus, vertimų biure dirba profesionalūs projektų vadovai. Jų užduotis – užtikrinti kokybišką komunikaciją tarp Jūsų (užsakovo) ir vertėjo (užsakymo vykdytojo), analizuoti, kaupti visą Jūsų pateiktą informaciją, parinkti kompetentingus vertėjus ir sekti, kad vertimų projektas vyktų sklandžiai ir Jūs laiku gautumėte užsakymą tokios kokybės, kokios tikitės.

Jūsų aiškiai išsakyti pageidavimai yra pirmas žingsnis gero vertimo link. Tad pateikdami užsakymą, visada nurodykite ir reikalavimus verčiamam tekstui, vartotinus terminus bei kitą informaciją, kuri pagelbėtų vertėjui ir projektų vadovui suprasti, ko tikitės iš atlikto darbo.

Projektų vadovas:
Tel.:+370 677 96326
El.paštas: uzsakymai@vertimotechnologijos.lt