Dokumentų vertimas ir tvirtinimas

Dokumentų vertimas su biuro tvirtinimu
Mūsų vertimo biure galite užsakyti įvairių asmeninių ar įmonės dokumentų vertimą su biuro / notaro tvirtinimu. Po vertimo paruošime patvirtintą dokumentą PDF faile (siuntimui internetu) arba atspausdintą popierinę kopiją. Popierines kopijas galima atsiimti Vilniuje arba Kaune, o į kitus miestus ar šalis siuntas siunčiame paštu arba per kurjerius.

Vertimo tvirtinimas notarų biure Vilniuje ir Kaune
Vertimui atlikti pakanka ir el.paštu atsiųstos kokybiškos kopijos. Jei norėsite vertimą patvirtinti notaro biure, tam būtina turėti verčiamo dokumento originalą. Jis būtinas notariniams veiksmams atlikti.

Labai svarbu tinkamai paruošti išverstus dokumentus ir teisingai juos patvirtinti. Ilgametė mūsų darbuotojų ir vertėjų patirtis pagelbėjo daugeliui mūsų klientų, todėl mielai padėsime ir jums. Verčiame praktiškai į visas pasaulio kalbas, o kokio vertimo tvirtinimo būdo – biuro ar notaro jums reikia, tiksliai atsakys ta įstaiga, kuri priims jūsų dokumentą. Jei negavote tikslaus atsakymo ir abejojate – kreipkitės į mus telefonu +370 677 96326 ir išsiaiškinę jūsų situaciją rasime tinkamiausią sprendimą.