Vertimų biure „Vertimo technologijos“ galite užsakyti vertimus visomis jums reikalingomis kalbų kombinacijomis – mes bendradarbiaujame su vertėjais iš viso pasaulio

Visada stengiamės, kad vertimą atliktų vertėjas, kuriam vertimo kalba yra gimtoji, ir jis teisingai perteiktų visas kalbos subtilybes. Visus vertimus patikrina redaktorius – ši paslauga yra įskaičiuota į bazinę vertimo kainą.

Naujos vertimo technologijos (vertimo ar redagavimo programos, duomenų bazės, terminija) užtikrina verčiamų tekstų kokybę: kaupiama informacija apie vartojamus terminus, tikrinamas teksto vientisumas, taisomos gramatikos klaidos. Tai žymiai pagreitina vertėjo darbą, todėl galime greitai ir operatyviai atlikti daugelį užsakymų.

Vertimų kokybei užtikrinti skatiname vertėjo ir kliento bendradarbiavimą. Kad šis procesas vyktų sklandžiai ir būtų atsižvelgta į visus Jūsų pageidavimus, vertimų biure dirba profesionalūs projektų vadovai. Jų užduotis – užtikrinti kokybišką komunikaciją tarp Jūsų (užsakovo) ir vertėjo (užsakymo vykdytojo), analizuoti, kaupti pateiktą informaciją, parinkti kompetentingus vertėjus ir pasirūpinti, kad projektas vyktų sklandžiai, o Jūs laiku gautumėte vertimą tokios kokybės, kokios tikitės.

Aiškiai išsakyti pageidavimai yra pirmas žingsnis kokybiško vertimo link. Tad pateikdami užsakymą, visada nurodykite ir reikalavimus verčiamam tekstui, vartotinus terminus bei kitą informaciją, kuri pagelbėtų vertėjui ir projektų vadovui suprasti, ko tikitės iš atlikto darbo.

Visada mielai patariame ir konsultuojame visais su vertimu bei redagavimu susijusiais klausimais.

Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu!